Ponuka práce

Predstavte si byť kariérne svojim vlastným pánom, riadiť si svoj vlastný program a zarábať dosť peňazí pre život po akom túžite. Spojte svoj potenciál s príjemným kolektívom v REAL HUB a vybudujte si svoju novú budúcnosť.

Aké benefity si budete užívať?

  • Dobré finančné podmienky v závislosti na osobných schopnostiach makléra
  • Žiadne poplatky za pracovné miesto
  • Možnosť podnikať aj popri zamestnaní
  • Pravidelné školenia od profesionálov z praxe
  • Pohodový tím, pevné zázemie a podpora vedenia pobočky
  • Sociálna prestíž spojená s flexibilným zamestnaním
  • Priestor pre Váš profesionálny rast
  • Flexibilný pracovný čas
  • Marketingová podpora aktivít
  • Právnický servis renomovanej advokátskej kancelárie
  • On-line inzercia na realitných serveroch

Pracovný pomer:

  • Živnostenský list.

Požiadavky:

  • znalosť práce s PC a internetom,
  • prax v obore a obchodné zručnosti,
  • príjemné vystupovanie,
  • zodpovednosť, komunikatívnosť,
  • samostatnosť, dôslednosť, chuť pracovať,
  • lojálnosť voči firme,
  • vlastný automobil výhodou,
  • znalosť svetových jazykov vítaná.

Váš životopis pošlite na mail: info-ZVNC-realhub.sk. Vhodných kandidátov pozveme na osobný pohovor.

Náplň práce:

  • aktívne vyhľadávanie nehnuteľnosti a komunikácia s klientmi,
  • realizácia obhliadok nehnuteľností,
  • ponuka nehnuteľností klientom,
  • správa a aktualizácia portfólia nehnuteľností,
  • príprava podkladov pre uzatvorenie kúpnych a nájomných zmlúv.